نتایج جستجو برای عبارت :

هوشنگ باریکه درگذشت

هوشنگ فناییان متولد 13/2/1343 در طهران 
ماشین ساز و با تجربه در زمینه ساخت ماشین الات چاپ حرارتی و چاپ سیلک 
متبحر در زمینه تجارت در فضای مجازی 
مشاوره در زمینه تولید و چاپ سیلک و حرارتی سابلیمیشن 
هوشنگ فناییان علاوه بر زمینه های تجاری و صنعتی در زمینه های خاصی علاقه مند و مشتاق است 
علاقه ها تعلیم و تربیت 
تدریس 
نگارش در زمینه های بازاریابی و فلسفه و روانشناسی 
نگارش در زمینه جملات کوتاه  کاربردی 
هوشنگ فناییان مشاوره شما 09120067890
09118117400
شازده احتجاب
نوشته هوشنگ گلشیری

من اعتراف میکنم که تا امروز از شناختن هوشنگ گلشیری محروم بودم. شازده احتجاب روایتی بود که با آن توانستم بوف کور صادق هدایت را به درستی بشناسم. جریان سیال ذهن نویسنده آدم را به دیوانگی میکشاند.
من از این پس صدای هوشنگ گلشیری و شازده اش را از در و دیوار دانشگاه اصفهان خواهم شنید.

قیمتش به چاپ امسال ۱۳ تومان است. پول یک لیوان ذرت مکزیکی است که بروید با عشقتان شریکی نوش جان کنید. (البته به مناسبت ولنتاین) 

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ‌ 
 درگذشت مرحوم محمدحسین بهمنی ( حسین حاج حسن ) را خدمت خانواده ایشان و تمامی بستگان و آشنایان تسلیت عرض می نماییم.

ضمناً به اطلاع می رساند مراسم دومین روز درگذشت ایشان فردا یکشنبه 15 دی ماه از ساعت 14 الی 15:30 در #مسجد_جامع برگزار می گردد!

دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید
دانلود کتاب حقوق دریایی نوشته دکتر دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید با کیفیت بالا ...
دریافت فایل
https://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-حقوق-دریایی-هوشنگ-امید ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید دانلود کتاب حقوق دریایی نوشته دکتر دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید با کÛ. کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید - پروژه ها - پایگاه دانلود رایگان ... https://www.takbook.com › best › book › ک
نوری کسرایی درگذشت
این بازیگر اولین‌بار با فیلم «پنجره» ساخته زنده‌یاد جلال مقدم به سال ۱۳۴۹ پا به عرصه سینما گذاشت و در کمتر از یک دهه فعالیت تا سال ۱۳۵۷ در نوزده فیلم به ایفای نقش پرداخت که آثار مهم سینمای موج نوی ایران مانند تنگنا و تنگسیر از ساخته‌های امیر نادری،  شازده احتجاب ساختهٔ بهمن فرمان‌آرا از جمله این آثار است.نوری کسرایی شنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۸ در خانه خود در تهران درگذشت و پیکر بی‌جان این هنرمند فقید دو روز بعد توسط پلیس و آت

نصرت‌الله کریمی بازیگر و کارگردان پیشکسوت سینما درگذشت. او کارگردان «درشکه‌چی»، نویسنده «افق روشن» و بازیگر «عیالوار» بود.
به گزارش ثریا نصرت‌الله کریمی صبح امروز سه‌شنبه ۱۲ آذر به‌دلیل کهولت سن دار  فانی را وداع گفت.
نصرت الله کریمی متولد ۱۳۰۳ تهران، فارغ التحصیل از هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده سینمایی پراگ در رشته کارگردانی سینما و تلویزیون بود. مراسم تشییع پیکر این هنرمند قدیمی روز شنبه ۱۶ آذر ماه برگزار خواهد شد که جزییات آ
امیر هوشنگ ابتهاج سمیعی گیلانی در سال ۱۳۰۶ در رشت به دنیا آمد.
ابتهاج متخلص به «ه.الف سایه»، شاعر متخلص به سایه است و موسیقی پژوه نیز می‌باشد.
وی دوره دبستان را در رشت و دبیرستان را در تهران تحصیل کرد و در همین دوران اولین دفتر شعر خود را به نام نخستین نغمه‌ها منتشر کرد.
ادامه مطلب
خبر خودروسوزی دختر هوادار فوتبال مقابل یکی از واحد‌های قضایی در تهران واکنش برخی فوتبالیست‌ها و پیشکسوتان این ورزش را در پی داشته است. در فضای مجازی نیز کاربران او را "دختر آبی" خطاب کرده اند و درباره اش می‌نویسند. اما دختر آبی متاسفانه صبح امروز درگذشت
ادامه مطلب
پرویز بهرام درگذشت
پرویز بهرام، دوبلور پیشکسوت کشورمان که از سال ۱۳۹۳ درگیر بیماری بود، ساعت ۸ صبح امروز (دوشنبه ۶ خرداد) در منزل درگذشت
پرویز بهرام، زاده ۴ مرداد ۱۳۱۲ بود و از اواخر دهه ۲۰ خورشیدی وارد کار
دوبله شده و چند سالی هم به عنوان بازیگر، صحنه تئاتر را تجربه کرده بود
از کارهای شاخص این دوبلور می‌توان به گویندگی در مجموعه مستند «جاده
ابریشم» و دوبله بازیگرانی چون اورسون ولز، کرک داگلاس، آنتونی هاپکینز و
همچنین ناصر ملک‌مطیعی (د
فقط هوشنگ سیحون میتونست سازنده ‌ی آرامگاه خیام باشه.شعر دیواره رو بده جلال‌الدین همایی انتخاب کنه،ده پایه متقاطع رو برای اشاره به هندسه،گل سنبله رو در اشاره به ریاضیات،و ستاره ‌ی سقف رو برای اشاره به نجوم تعبیه کنه،و حتی درختای زردآلو رو برای تحقق آرزوی خیام که در چهار مقاله ی عروضی اومده!
دایان کارول بازیگر زن سنت‌شکن درگذشت
دایان کارول درگذشت. این بازیگر پرافتخار و مشهور برنده جایزه تونی و نامزد جایزه اسکار شده بود اما بیش از این‌ها به دلیل بازی در سریال «جولیا» شناخته شده بود.او نخستین بازیگر زن سیاه‌پوست آمریکایی بود که در یک سریال تلویزیونی در نقشی غیر از یک خدمتکار جلوی دوربین می‌رفت. کارول در «جولیا» نقش زنی را بازی می‌کرد که همسرش در جنگ ویتنام کشته شده است
همیشه بعد خوندن پستای بقیه یادم میاد چیزی واسه نوشتن دارم :)) مثل همین پست :دی
اصولا برای شاد شدن و حس خوب داشتن حتی با چیزای کوچیک من فکر میکنم باید کودک درون آدم فعال باشه.مثلا من هنوزم اگه برم اسباب بازی فروشی اسباب بازی بخرم واقعا خیلی خوشحال میشم یا مثلا کارتون نگاه کردن رو به فیلم نگاه کردن رو ترجیح میدم.قربونش برم،بچه درونمو اجازه ندادم بزرگ شه ^_^
زمانی که بچه بودم عادت داشتم روی مرغ و خروس هایی که مامانم داشت اسم بذارم.یه خروس داشتم اسم
درگذشت مرحومه خیرالنسا رمضانی همسر کربلایی ابراهیم علیپور درگذشت نابهنگام مرحومه خیرالنسا رمضانی همسر کربلایی ابراهیم علیپور را به خانواده‌های داغدار تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم 

بنابر گزارش رسانه های چین، لی ونلیانگ، پزشک جوان چینی که از او به عنوان قهرمان چین نیز یاد میشود قربانی جدید ویروس کرونا در چین شده است. این اتفاق ناگوار موجب بوجود آمدن اندوه و عصبانیت شدیدی در فضای مجازی چین شده است.

لی ونلیانگ در صبح روز جمعه به وقت ووهان در بیمارستانی که آنجا مشغول به کار بوده درگذشت. این اتفاق در پی اظهارات پی در پی متناقض رسانه های دولتی از حال وی روی داد.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پری صالحی همسر هوشنگ ظریف که خویشتن از نوازندگان پیشکسوت ویولن و قیچک است با تایید اطلاع درگذشت باریکه به ایسنا گفت که همسرش امروز در ۸۱ سالگی بوسیله علت ایست قلبی جابجایی. او همچنین درباره عادات تشییع این هنرمند گفت: فعلا چیزی روبرو حلق و داخل شرایط حاضر برگزاری تشریفات با ازدحام آدم فقره درستی زدودن. هوشنگ ظریف چند سالی حیات که از مصیبت آلزایمر رنج می برد و چندی پیش داخل مراسم اختتامیه سی وپنجمین
پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آقای محمد سلگی: درگذشت جانباز عزیز و سردار فداکار جناب آقای میرزا محمد سلگی را به همه کسانی که به ایثارگران دفاع مقدس ارادت می ورزند وبه همه خانواده های شهید و جانبازان و خانواده های آنان و همه یادگاران دفاع مقدس تسلیت عرض میکنم. این مجاهد فداکار در دوره پس از پایان دفاع مقدس نیز با تحمل رنج جسمانی، مجاهدت در راه خدا را ادامه داد تا به لقاءالله پیوست.
بی چاره دل که غارت عشقش به باد دادای دیده خون ببار که این فتنه کار توست
این بیت شعر از هوشنگ ابتهاج رو تو اینستاگرام دیدم گفتم تو گوگل سرچ کنم یه بار دیگه شعرشو کامل بخونم. بعضی وقت‌ها یه شعری رو آدم هزار بار میشنوه و میخونه ولی اونقدر توش عمیق نمی‌شه و درکش نمی‌کنه اما گاهی تو یه روزهایی از زندگی همون بیت شعر رو انقدر خوب می‌‌فهمه که با خودش میگه من این همه این شعر رو شنیدم چرا به معنیش خوب دقت نکرده بودم؟
یه سایتی رو از جستجوی گوگل انتخاب ک
فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + بیوگرفی و همسرش زندگی شخصی
برای مشاده بیوگرافی ، زندگی شخصی و علت فوت فائقه دوستی به لینک زیر مراجعه فرمایید....

بیوگرافی فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + علت درگذشت [کلیک کنید )
https://funigma.com/411048 منبع:

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و
امیر هوشنگ ابتهاج سمیعی گیلانی در سال ۱۳۰۶ در رشت به دنیا آمد.
ابتهاج متخلص به «ه.الف سایه»، شاعر متخلص به سایه است و موسیقی پژوه نیز می‌باشد.
وی دوره دبستان را در رشت و دبیرستان را در تهران تحصیل کرد و در همین دوران اولین دفتر شعر خود را به نام نخستین نغمه‌ها منتشر کرد.
ابتهاج مدتی به عنوان مدیر کل شرکت دولتی سیمان تهران به کار اشتغال داشت و از سال1350 تا 1356 برنامه گل‌های تازه و گلچین هفته رادیو ایران را سرپرستی می‌کرد.
ابتهاج با سرودن شعرها
پیام تسلیت رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درپی درگذشت خواهر تولیت آستان قدس رضویرئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درگذشت خواهر تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.
به گزارش ایسنا، متن پیام محمد مخبر به شرح زیر است:
«حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ احمد مرویتولیت محترم آستان قدس رضوی
سلام و علیکم
ضایعه درگذشت بانوی مومنه، همشیره مکرمه‌تان موجب تاسف و تألم گردید.اینجانب ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و بستگان داغدار، از درگ

همبازی جک نیکلسون در فیلم سینمایی «دیوانه از قفس پرید»، در سن ۹۸ سالگی درگذشت.
 به نقل از هالیوود ریپورتر، جوزف الیک بازیگری که بیشتر برای به دوش کشیدن چک نیکلسون در فیلم سینمایی «دیوانه از قفس پرید» معروف شده بود، درگذشت. مرگ الیک توسط مدیر برنامه‌های وی تایید شده است.
او در سال ۱۹۶۷، در فیلم سینمایی «تهیه کنندگان» به کارگردانی مل بروکز و در سال ۱۹۶۱ در فیلم «یک دنیا معجزه» در کنار بت دیویس و گلن فورد نقش آفرینی کرده است.
الیک در سریال «
دانلود کتاب صوتی شازده احتجاب اثر هوشنگ گلشیری
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 15 حجم کل فایل ها: 165 مگابایت مدت زمان پخش: 2 ساعت و 50 دقیقه نویسنده: هوشنگ گلشیری انتشارات: نیلوفر توضیحات: هوشنگ گلشیری بی zwnj;تردید در زمره بارزترین چهره zwnj;های داستان zwnj;نویسی ایران در قرن بیستم است که رمان برجسته شازده احتجاب ...
دریافت فایل

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و اج

زنده یاد استاد هوشنگ‌کاشانیانانجمن نمایش بادرودبهمن ماه سال ۱۳۷۰نمایشنامه خار و دل به کارگردانی مرحوم کاشانیان❇️از راست ردیف پائینذبیح اله صولتیان- رضا آقابابایی-محمد ستاره-حسین بهروان-محمدرضا احمدی و مرحوم کاشانیان❇️ردیف بالا از راستحسن نوریان-حمید خواجه امیری- هنر بارزانی -محمود ذاکری-علی جوادی فر-عباس شفیعیان
پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آیت الله امینی: درگذشت عالم مجاهد و پارسا مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ ابراهیم امینی رضوان الله علیه را به حوزه مبارک قم و فضلا و علاقمندان و مستفیدان از آثار قلمی آن مرحوم و بویژه خاندان مکرم ایشان تسلیت عرض میکنم. عمر با برکت این عالم بزرگوار یکسره در راه علم و کسب و نشر معارف اسلامی و نیز مجاهدت سیاسی و اجتماعی و حضور فعال در مناصب رسمی نظام جمهوری اسلامی مصروف گردیده است، همچنانکه سلوک فردی ایشان نمونه چ
زیباترین زن اینستاگرام درگذشت. به گزارش چفچفک زیباترین زن اینستاگرام پس از 6 سال مبارزه با سرطان جانش را از دست داد. ملکه زیبایی صربستان در اثر سرطان درگذشت! او 27 سال بیشتر نداشت که به سرطان مبتلا شد و پس از 6 سال مبارزه با این بیماری در 33 سالگی درگذشت.

دیانا میلویکوویچ که بلاگر مشهور، برنده کانکور ملکه زیبائی 2009 صربستان و ملکه زیبائی اروپا-2014 بود پس از شش سال مقابله با سرطان جانش را از دست داد.

گفته می شود، زمان که دیانا 27 سال داشت، به مرض سرط
این پاورپوینت در  21 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از دوران کودکی و نوجوانی،فعالیت های پژوهشی،دریافت جایزه،آغاز تحصیل،درگذشت،واکنش به درگذشت مریم میرزاخانی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد مریم میرزا خانی در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
لورن وارن محقق و نویسنده مسائل فراطبیعی، و الهام بخش فیلم های احضار در سن 92 سالگی از دنیا رفت. لورن و همسرش اد کتاب های زیادی از تجربیاتشان نوشتند. فیلم های زیادی از کتاب های این زوج که به اد و لورن وارن معروف هستند ساخته شد، یکی از این فیلم ها که از بقیه معروف و محبوب تر شد مجموعه فیلم های احضار است.
محمد مطیع بازیگر سینما و تلویزیون ساعتی قبل در منزل شخصی خود در کشور سوئد و در سن ۷۵ سالگی درگذشت.
 بنا بر این گزارش، زنده یاد مطیع با نقش هایی همچون میرزا آقاخان نوری در مجموعه تلویزیونی «امیر کبیر»، وزیر اعظم در مجموعه تلویزیونی افسانه سلطان و شبان و … ایفای نقش کرده بود.

ادامه مطلب
فصل اول
ناخدا یکم تکاور بازنشسته، هوشنگ صمدی کلخورانی هستم و خوشحالم که پس از گذشت سال ها فرصتی دست داد تا بتوانم شمه ای از خاطرات آن دوران بگویم. دوران پر فراز و نشیبی که گاه به یک خواب و رویای دوردست می ماند. ...
تکاوران نیروی دریایی خرمشهر: خاطرات ناخدا یکم هوشنگ صمدی فرمانده گردان تکاوران در خرمشهر / به کوشش سیدقاسم یاحسینی / سوره مهر
خانم بازیگر جوان ایرانی درگذشت (عکس)

دلارام هاشمی بازیگر جوان و آینده دار کشورمان درگذشت . خبر فوت این دختر جوان بسیاری از علاقمندان به هنر بخصوص تئاتر را متاثر کرد.

در این خبر که توسط خانه تئاتر برای اولین بار منتشر شد ، درگذشت جوان بازیگر ایرانی که استعداد خوبی نیز در حوزه بازیگری و هنر داشته است را به اطلاع همه هنرمندان و هنر دوستان رسانده و این اتفاق ناگوار را تسلیت گفته است.
ادامه مطلب

انالله و انا الیه راجعونبا نهایت تأسف و تأثر درگذشت شادروان  محسن ضمیری (رحیم) فرزند نور محمد و حاجیه خانم عصمت سعیدی جهانگرد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . در این لحظات ملکوتی برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندیم .روحش شاد و یادش گرامیبرای شادی روحش حمد و سوره ای قرائت بفرمائید .مصیبت درگذشت این پدر گرامی را خدمت خاندان عزادار تسلیت عرض می نمائیم .#درگذشتگان_خالدآباد 

سریال هیولا
ساخته مهران مدیری، به نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی سید مصطفی
احمدی است که بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، مهران مدیری،شبنم مقدمی، گوهر
خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما
شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زی‌نوری ومحسن قاضی
مرادی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان سریال 
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از
نوادگ
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
تاریخچه فال حافظ

ظاهراً فال گرفتن از دیوان حافظ، از مدت کوتاهی پس از درگذشت او رایج شده است (بنا بر قولی، شروع تفأل به دیوان حافظ، به ماجرای امتناع عده‌ای از نماز گزاردن بر جنازه او باز می‌گردد

از حدود هفتاد سال پس از درگذشت حافظ، گزارش‌هایی از فال زدن به دیوان او در متون رسمی تاریخی آمده است.
از دوره صفویه به بعد، درباره تفأل به دیوان حافظ، حکایت‌های بسیار و بعضآ شگفت‌آوری پیوسته نقل می‌شده است که برخی از آن‌ها سخت مشهورند.

حسین کف
خلاصه داستان فیلم تگزاس ۱ : داستان این فیلم دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادر آن لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرا
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
حتما با فیلم جن گیر آشنایی دارید و یا حداقل اسم آن را شنیده‌اید. پندرسکی آهنگ ساز این فیلم بود.
وی متولد لهستان و از چهره‌های نمادین موسیقی معاصر محسوب می‌شد و سازنده موسیقی فیلم‌های مهمی چون «جن‌گیر» ویلیام فردکین، «درخشش» استنلی کوبریک و «از ته دل وحشی» دیوید لینچ بود.

او از چهره‌های آوانگارد اوایل دهه ۱۹۶۰ میلادی و صدایی آزادیخواه در ورای همه سنت‌ها بود و زمانی که تنها ۲۶ سال داشت توجه جهانی را معطوف خود ساخت. وی از آن زمان تا کنون

دیروز خبر فوت سه تن از آشنایان را شنیدم. فامیلی دور و نجیب اهل بابل که در کانادا درگذشت و علتش را نمی دانم.
پیرمردی خوش طینت در مشهد که دست روزگار او را با بابلی ها فامیل ساخت. او بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. چند شبی را در مشهد، میهمان این بزرگوار بودم.
دوستی پر جنب و جوش در بابل که آخرین تصویرش در ذهن من مربوط می شود به ایام محرم و قبل از عاشورای امسال و تشییع پیکر تفحص شده شهدا در بابل که خاکی را به عنوان تبرک از تابوت شهید گمنام به یادگار هدی
کیسه برنج حتی از چکمه هم می تواند جذاب تر باشد با سکانس هایی واقعا به یاد ماندنی. دارم جلوی خودم را می گیرم که عکس جالب توجهی به این پست سنجاق نکنم که حکم اسپویل را داشته باشد ؛)  انقدر که این فسقلی های بامزه به جای نقش بازی کردن، توی فیلم زندگی می کنند، آدم لذت می برد.
داستان فیلم هم از این قرار است که پیرزنی به نام معصومه خانم در حالی که نای چندانی هم برای راه رفتن ندارد، تصمیم می گیرد خودش برای تهیه برنج کوپنی راهی شود و در راه دخترکوچولوی همس
دانلود رایگان سریال هیولا 2019 با لینک مستقیم
کیفیت 4K، کیفیت BluRay 1080HQ، کیفیت BluRay 1080p، کیفیت BluRay 720pو کیفیت BluRay 480p
نام فیلم: سریال هیولا ژانر: کمدی کارگردان: مهران مدیری ستارگان: مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی محصول کشور: ایران سال انتشار: 1397 IMDB امتیاز: – مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و
زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. «هوش
#مجالس+
#دیوارنوشتهای من
#هوشنگ ابتهاج
سلام بر دوستان دیده و ندیده و عزیز دیده عیدتون مبارک. ان شا الله آرزو های خوبتون همین امروز برآورده بشه.
حضرت حافظ می‌فرماید:
"در خلاف آمد عادت بطلب کام که من     کسب جمعیت از آن زلف پریشان کردم"
متاسفانه داد قیصر و فریدون درآمد که بابا چه خبره دست از سر ما بردار. من هم به ناچار ناامیدانه گشتم در جستجوی شاعری دوست بداری ("دوست بداری" صفته به معنی دوست داشتنی) تا این که در دیار فرنگ پیر بچه ای دیدم هوشنگ نام ک
به
واقع باید درگذشت این عزیز را به تمام اهالی فرهنگ و هنر فارس تسلیت گفت؛
چرا که این بزرگوار در دوران حیات خویش، خدمات شایانی را به جامعه فرهنگی و
هنری فارس عرضه داشتند.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس -
ادامه مطلب

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت جانباز سرافزار و سردار فداکار آقای میرزامحمد سُلگی را تسلیت گفتند. 

بسمه تعالی
درگذشت جانباز عزیز و سردار فداکار جناب آقای میرزا محمد سُلگی را به همه‌ی کسانی‌که به ایثارگران دفاع مقدس ارادت می‌ورزند و به همه‌ی خانواده‌های شهید و به همه‌ی جانبازان و خانواده‌های آنان و همه‌ی یادگاران دفاع مقدس و به ویژه به همسر فداکار و فرزندان و دیگر بازماندگان وی تسلیت ع

تو را دارم ای گل، جهان با من است.تو تا با منی، جانِ جان با من است.کنار تو هر لحظه گویم به خویشکه خوشبختیِ بیکران با من است.

"فریدون مشیری"

پ.ن1:
جان و جهان خواند مرا آن صنم 
تا بزیم جان و جهان من است 

"سنایی"

پ.ن2:
بیا نگارا
بیا در آغوش من 

"هوشنگ ابتهاج"
«مایکل هور» که یکی از مشهورترین مزدور جهان به شمار آمد در سن ۱۰۰ سالگی درگذشت.
«هور» که با لقب «دیوانه» در جهان معروف بود و فیلم «غاز‌های وحشی» از داستان زندگی او الهام گرفته شده است در سن صد سالگی درگذشت.
وی پس از فرماندهی یگان نیرو‌های «مزدور» برای سرکوب یک قیام در کنگو در دهه ۱۹۶۰ به شهرت رسید.
شهرت اصلی «مایکل هور» به تلاش او در هواپیماربایی در کودتای سیشل آفریقا در سال ۱۹۸۱ برمی گردد. این اقدام منجر به زندانی شدن وی منجر شد.

پسر معروف

⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️
 در آستانه ی هفته ی معلم ، جامعه ی فرهنگی خالدآباد ، یکی از پیشکسوتان عزیز ، پر تلاش و متعهد خود را که به گردن فرزندان این آب و خاک حق پدری داشت  از دست داد . 
سخت و دشوار است که درگذشت معلم خدوم ، مدیر توانمند ، معتمد دلسوز شادروان #حاج_احمد_جمعه_خالدی را به اطلاع برسانیم .اما چه میتوان کرد که مشیت الهی چنین رقم خورده و چاره ای نیست جز تسلیم در مقابل مقدرات الهی . مصیبت درگذشت این فرهنگی عزیز را به جامعه ی علمی
بهنام صفوی خواننده پاپ پس از مدتها تحمل بیماری ساعاتی قبل در ۳۶ سالگی درگذشت.

فواد بابائیان مدیر برنامه بهنام صفوی درگذشت او را تایید کرد.
بهنام صفوی در سال ۱۳۹۲ دچار تومور مغزی شد و پس از عمل جراحی حال او بهتر شده بود اما در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری وی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و در بیمارستان INI هانوفر توسط پروفسور سمیعی تحت عمل جراحی قرار گرفت.
او پس از بازگشت به ایران دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
آه ای بهار عاشقی
ای غریب ناکجا...
آی ای نسبم صبحگاه من
این منم در این غروب بی کسی
(دریچه آه می کشد
تو از کدام راه می رسی...؟)۱

آی...
قصه های جز خدا کسی نبود!
غریبه ام در این سرا
نگاه کن به شعر من...
نگاه تو چه مست می کند مرا

آی ای طلوع هر پگاه من
در این غروب نا کجا
نیامده چه زود می روی...
آفتاب من...!

شاعر : عینک

۱: تضمین شده از هوشنگ ابتهاج
گلوی مرغ سحر را بریده اند و
هنوز
در این شط شفق
آواز سرخ او
جاریست...

*شعر از هوشنگ ابتهاج

من اگر کر بشوم، چشمانم تو را خواهد شنید. اگر کور بشوم، تو را در این افسرده حالی ها استشمام میکنم تا زندگی بیابم. جان دوباره در من دمیده ای...
تو چه میدانی که مریض حالی ات چه دردی به جانم انداخته است؟
دانلود تمام قسمت های سریال هیولا
دانلود قسمت نوزدهم سریال هیولا
نام اثر: سریال هیولا
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مهران مدیری
نویسنده : پیمان قاسم خانی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال هیولا :
« هیولا » جدیدترین ساخته مهران مدیری، به نوی
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
◾️تو را جان زینب تو را جان من / اگر میشود حرف رفتن نزن
◾️بمان خانه‌ام را خرابش نکن / نرو از کنار حسین و حسن
◾️بمان روشنای دوچشم ترم / نرو سایه‌ات را نگیر از سرم

*شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س)  تسلیت باد.*
و هم چنین درگذشت  جمعی هم وطن های گرامی به  خانواده هاش تسلیت میگویم و از خداوند برایشان طلب صبر داریم...
شاپور دوم ساسانی تنها شاهی در جهان بود که قبل از تولدش شاه شد! هنگامی که پدرش درگذشت؛ مادرش آبستن بود. موبدان برای رفع نزاع بین مدعیان تاج و تخت؛ تاج را بروی شکم مادر نهادند و کودک متولد نشده را شاهنشاه ایران خواندند!

ادامه مطلب

درگذشت بهمن صالحی؛ شاعر پرآوازه‌ی گیلانی
بهمن صالحی، آخرین بازمانده از نسل شاگردان نیما یوشیج صبح سه‌شنبه درگذشت.
به‌گزارش مهر، حسن نوغانچی صالح معروف به بهمن صالحی، از شاعران کهنه‌کار ایران و آخرین بازمانده از نسل شاگردان نیمایوشیج صبح سه‌شنبه پنجم آذر ۱۳۹۸ در بیمارستانی در شهریار درگذشت.
متن کامل  خبر
صبر کن ای دل پر غصه در این فتنه و شورگرچه از قصه ی ما می ترکد سنگ صبور
از جهان هیچ ندیدیم و عبث عمر گذشتای دریغا که ز گهواره رسیدیم به گور
تو عجب تنگه ی عابرکشی ای معبر عشقکه به جز کشته ی عاشق نکند از تو عبور
در فروبند برین معرکه که کآن طبل تهیگوش گیتی همه کر کرد ز غوغای غرور
تیز برخیز ازین مجلس و بگریز چو بادتا غباری ننشیند به تو از اهل قبور
مرگ می بارد ازین دایره ی عجز و عزاشو به میخانه که آنجا همه سورست و سرور
شعله ای برکش و برخیز ز خاکستر خویشز
هوشنگ معلم ساده و با شرافتی که به زندگی خود قانع است و چشم‌داشت زیادی به
مال دنیا ندارد، اما ناخواسته در مسیری قرار می‌گیرد که زندگی اش تغییر
می‌کند و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری می‌شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای
صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله
می‌گیرد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود.
ادامه مطلب
پیام تسلیت محمدی گلپایگانی به تولیت آستان قدس رضویحجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری درگذشت همشیره حجت الاسلام و المسلین حاج شیخ احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی را تسلیت گفت.
به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت به این شرح است:حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج شیخ احمد مرویدرگذشت همشیره مکرّمه جنابعالی را از طرف خود و سایر همکاران تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه و برای جنابعالی
دکتر علی شریعتی در دوم آذر 1312 چشم به جهان گشود
29 خرداد ،سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی
دکتر علی
شریعتی نقشی اساسی در بیدارگری اسلامی و طرح اسلام به عنوان یک ایدئولوژی
پویا و کارساز داشته و به حق یکی از بزرگترین متفکران تجدید حیات اسلام در
جهان معاصر می باشد.
مقدمه
29 خرداد
سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی است. به همین مناسبت هر ساله به پاس خدمات
ارزنده او به نسل جوان این کشور آثار و اندیشه های او همچون استاد شهید
مرتضی مطهری مورد نقد و بازخوان
پیام تسلیت دکتر جلالیان در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس عاشوری:
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت عالم پارسا و پرهیزگار حاج شیخ عباس عاشوری را به عموم مردم مؤمن و عزیز استان بوشهر به‌ویژه شهرستان کنگان و تمامی ارادتمندان آن روحانی بزرگوار، مخصوصاً خاندان محترم آن مرحوم، تسلیت عرض می‌نمایم.
بیش از هفت دهه خدمت خالصانه در زمینه‌ی دین و انقلاب، حضور در جبهه‌های دفاع مقدس و تقدیم فرزند به اسلام و میهن، بنای مدرسه علمیه پیش ا
صبح‌های زود که به دفتر تشکل آرمان در دانشگاه می‌رفتم و حدود یک ساعتی وقت برای استراحت داشتم، در میان کتاب‌های قدیمی و خاک گرفته‌ی کتابخانه، کتابی را پیدا کردم به نام «بلند تا باران» که مجموعه شعری بود از هوشنگ جهانشاهی.
چند روز را صبح‌ها به خواندن اشعار این شاعر عزیز پرداختم و لذت بردم؛ راستش چند باری هم بند دلم پاره شد. در اینترنت اسم ایشان را جستوجو کردم ولی متاسفانه هیچ اطلاعات خاصی موجود نبود.
با توجه به اینکه این کتاب در دهه 70 چاپ ش
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی

درگذشت مرحومه هاجر آخوندی(همسر مرحوم کربلایی میرزا مسیح) را خدمت خانواده محترم آخوندی و فامیل وابسته تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.  خداوند بیامرزد   روحش شاد 

جمیله در سن 73 سالگی از دنیا رفت
بخش سینما -خانم فاطمه صادقی معروف به جمیله بازیگر و رقصنده سینمای قبل از انقلاب در ۷۳ سالگی در آمریکا درگذشت. خانم جمیله آخرین‌بار در سال ۱۳۵۶ با فیلم «جدال» ساخته عزیزالله بهادری و با بازی در کنار سعید راد بر پرده سینماها حضور یافت. علت فوت وی کهولت سن و بیماری بوده است.
تابناک با تو
همکار گرامی ، جناب آقای عباسعلی مسروری
خبر درگذشت مادر عزیزتان چنان سخت و جانسوز است که به دشواری می‌توان آن را باور کرد...ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست؛ خداوند روح ایشان را قرین رحمت فرماید و به شما صبری جزیل عطا فرماید .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه...
اگه خدا بخواد میخوام با لطف و مدد از خدای متعال در مورد بهائیت بحث هایی رو به اشتراک بزارم تا این فرقه ضاله رو بهتر بشناسیم.مخصوصا که امروز فعالیتهای تبلیغی این فرقه امروزه خیلی زیاد شده.
قبل از هر چیزمیخوام جناب سید علی محمد باب رو خدمت شما رفقای عزیزم معرفی کنم :
باب پیش از سحر اول محرم ۱۲۳۵ در محله مرغ فروشان شیراز  به دنیا آمد. پدرش میرزا محمدرضا پسر میرزا ابوالفتح و مادرش
از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود (مولوی)
هنگامی که برادر آلفرد نوبل ( بنیانگذار جایزۀ صلح نوبل ) از دنیا رفت ، او در شهر استکهلم روزنامه ای  خرید تا از چاپ آگهی  درگذشت برادرش در روزنامه اطلاع حاصل کند . اما دریافت که روزنامه نگاران او را با برادرش اشتباه گرفته اند .او فرصتی یافت تا آگهی درگذشت خود را در روزنامه بخواند و از نظر دیگران نسبت به خود آگاه شود. همان طور که می دانید الفرد نوبل پیش از آنکه بنیان جایزۀ نوبل را بگذارد، دینامیت را اختراع کر
ناله
ز داغ عشق تو خون شد دل چو لاله ی من
فغان که در دل تو ره نیافت ناله ی من
مرا چو ابر بهاری به گریه آر و بخند
که آبروی تو ای گل بود ز ژاله ی من
شراب خون دلم می خوری و نوشت باد
دگر به سنگ چرا می زنی پیاله ی من
چو بشنوی غزل سایه چنگ و نی بشکن
که نیست ساز تو را زهره سوز ناله ی من
دانلود قسمت هفتم ۷ سریال هیولا Hayoola با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD
قسمت هفتم ۷ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: ۲۷ خرداد ۹۸
تعداد قسمت ها: ۱۵ اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم ب
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تأسف و تأثر به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم شادروان ، مسلم ملکوتی خالدی بزرگ خاندان ملکوتی ساکن  شهر کاشان به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به دیدار معبود شتافت . 
مدیریت و هیئت تحریریه ی خالدنیوز ، درگذشت این پدر مهربان را صمیمانه تسلیت عرض می نماید . 
روحش شاد و یادش گرامی #درگذشتگان_خالدآباد
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، «دنی آیلو» بازیگر کهنه کار سینمای هالیوود دیشب در سن ۸۶ سالگی بعد از تحمل مدت‌ها بیماری در شهر نیوجرسی و در خانه خود چشم از جهان فروبست.
این بازیگر قدیمی سینما آثار متنوعی را از خود به یادگار گذاشته است، وی ۲۰ ژوئن ۱۹۳۳ در منطقه منهتن شهر نیویورک به دنیا آمد، بازیگری را از سال ۱۹۷۳ و با بازی در فیلم سینمایی «طبل را آهسته بزن» آغاز کرد.
در فیلم «طبل را آهسته بزن» به کارگردانی «جان دی هنکاک»، دنی آ
1398/01/01       01 : 28 : 27
ارغوان شاخه همخون جدا مانده من
 آسمان تو چه رنگ است امروز؟
آفتابی ست هوا؟
یا گرفته است هنوز ؟
من در این گوشه که از دنیا بیرون است
 آفتابی به سرم نیست
 از بهاران خبرم نیست
نفسم می گیرد
 که هوا هم اینجا زندانی ست
 هر چه با من اینجاست
 رنگ رخ باخته است
ارغوان
 این چه راز یست که هر بار بهار
با عزای دل ما می آید ؟
 که زمین هر سال از خون پرستوها رنگین است
ارغوان بیرق گلگون بهار
تو برافراشته باش
شعر خونبار منی
یاد رنگین رفیقانم را
 ب
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت دوم: 16 اردیبهشت 98
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
خلاصه داستان:با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است و با خانواده‌اش زندگی آرامی دارند. زندگی روال عادی را دارد تا اینکه هوشنگ به مناسبت روز م
مشخصات سریال ایرانی هیولا
کارگردان: مهرداد غفارزاده
ژانر: خانوادگی، اجتماعی
سال انتشار: ۱۳۹۷
مدت زمان: 60 دقیقه
نوع سریال: نمایش خانگی
مخاطب: بزرگسال
کیفیت:  1080p BlueRay
حجم: متفاوت برای هر کیفیت
تهیه کننده: مصطفی احمدی

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و…

خلاصه داستان:
هوشن

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و…

خلاصه داستان:
هوشن
هزار سال پیش 
شبی که ابر اختران دوردست 
می گذشت از فراز بام من 
صدام کرد
چه آشناست این صدا 
همان که از زمان گاهواره می شنیدمش
همان که از درون من صدام می کند 
هزار سال میان جنگل ستاره ها 
پی تو گشته ام ...
ستاره ای نگفت کز این سرای بی کسی 
کسی صدات می کند!
هنوز دیر نیست 
هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست 
عزیز هم زبان 
تو در کدام کهکشان نشسته ای ... 

× هوشنگ ابتهاج - همزاد 
× شعر جدید جناب سایه ، بخش هایی از این شعر باعث می شود نفس آدم بگیرد
× شبی دیگر

بازیگران:

خلاصه داستان:
هوشن
بازی است گاهی کار نوشتن، جمله‌ای آدم می‌نویسد، بعد یکی دیگر تا آن جمله‌ی اول را توجیه کند، مکانی شکل می‌گیرد یا آدمی سر بر می‌آورد که باید راهش برد. خوب، همین‌طور‌ها درگیر می‌شوی و یک دفعه می‌بینی که داری برای بودنت توجیهی می‌تراشی، سرپناهی می‌سازی تا ظلمت آن‌سوی این منظومه‌ی شمسی یا بگیر کهکشان شیری را مهار کنی یا حداقل ظلمت درون خودت را، بعد می‌بینی باز جایی رخنه‌ای هست. همین‌طورها است که مدام باید نوشت، قمار است این کار، برد هم
بعد از ظهری که گرمایش میرود تا جوشش بنشیند و اندکی خودش را خلاص کند. در شهر کویری این بعد از ظهر شاید بهترین وقت باشد برای فکر کردن به داستان ها: داستانهایی که با نگاه کردن به سراب پیش روی در میان نخل ها، گز ها و تاق های رسته از زمین، مانند همین درختچه های سرسخت از دل خاک تخت و آفتاب خورده زمین دهن ، سر و کله شان پیدا می شود. 
همیشه دو داستان جلوتر از همه با دیدن و بودن در این منظره به خاطرم می آید: نوشته ی «کویر» از علی شریعتی و داستان «خمره» از هو
اشک واپسین
به کویت با دل شاد آمدم با چشم تر رفتم
به دل امیر درمان داشتم درمانده تر رفتم
تو کوته دستی ام می خواستی ورنه من مسکین
به راه عشق اگر از پا در افتادم به سر رفتم
نیامد دامن وصلت به دستم هر چه کوشیدم
ز کویت عاقبت با دامنی خون جگر رفتم
ادامه مطلب
به قول هوشنگ گلشیری آنقدر عزا برسرمان ریخته اند که فرصت زاری نداریم
هر صفحه اجتماعی را بالا و پایین میکنم میرسم به یک سری عکس شاد و خندان که صاحبش دیگر زنده نیست
و دوستش برایش نوشته و نوشته و اخرش گفته نبودنش را باور ندارد
مرگ از هرچیزی شنیدنی تر است این روزها
برای ادم هایی که زیر دست و پا مانده اند_ که ساج میگفت کودکان کم نبوده اند بینشان_ و برای مسافران هواپیمایی که دچار نقص فنی شده عزادارم
برای مادر فاطیما که فردا چهل روز میشود نبودنش
برای
روزها را چه غریبانه به شب رساندیمو اشک را خوراک روز و شب کردیمچه سخت است در دل گریستن و به زبان هیچ نگفتنو تکیه‌گاهی مطمئن را از دست دادن!اینک که یک سال از غروب غم بار پدر مهربانمان مرحوم مغفور شادروان داود عابدی را پشت سر گذاشته ایم، برآنیم در روز پنجشنبه
ادامه مطلب
طرح لایه باز جدید اعلامیه سالگرد مادر اعلامیه یکمین سالگرد درگذشت ، اعلامیه لایه باز اولین سالگرد ، طرح آگهی سالگرد مادر ، طرح جدید اعلامیه ترحیم مادر طرح آگهی ترحیم مادر آگهی لایه باز ترحیم مادر لایه باز هفت مادر لایه باز سومین روز درگذشت

دسته بندی
فایل های لایه باز و PSD

فرمت فایل
zip

حجم فایل
14934 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

برنامه مورد نیاز فتوشاپ
قابل ویرایش با فتوشاپ
فرمت فایل psd
رزولیشن 300
تعداد فایل یک عدد psd

در پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خسروشاهی را تسلیت گفتند: ایشان عنصری خستگی ناپذیر در تبلیغ معارف اسلامی به وسیله ی نگارش مقالات و ترجمه ها و کتابهای متعدد در مدت ۶۰ سال از زندگی خویش بودند و انگیزه و همتی کم نظیر در تلاش برای تقریب مذاهب اسلامی و اتحاد مسلمین به کار می بردند. تلاشهای دیپلماسی در دوران جمهوری اسلامی در واتیکان و قاهره نیز بخش دیگری از مجاهدت این رفیق دیرین این جانب بود.
نشست کتابخوان ماه با حضور اعضای فعال کتابخانه
در این نشست کتابهایی با عنوان های ذیل توسط اعضا معرفی گردید.
ماه خورشید کلاه نویسنده جعفر ابراهیمی
پلو خورش نویسنده هوشنگ مرادی کرمانی
بوراندخت نویسنده وحید محمدی پای اندر
دنیای شگفت انگیز از ال.فرانک بااوم
یادت باشد نویسنده محمد رسول ملا حسنی
2447 - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزیسیون مقیم آمریکا، با اذعان به اینکه مخالفان جمهوری‌اسلامیِ ایران حامی منافع آمریکا هستند، گفت: “اگر روزی بین ایران و آمریکا جنگ شود، سازمان مجاهدین (منافقین) قطعا علناً از آمریکا حمایت می‌کنند، اما امثال من و شاهزاده نمی‌توانیم علیه آمریکا سخن بگوییم و از ایران حمایت کنیم، چون شرایط زندگی‌مان در آمریکا سخت می‌شود!”منبع: www.yon.ir/mzdr102
دانلود فایل اصلی
بعد از خستگی، خستگی در حدی که  استخوان‌هایت را محکم بگیری و راه بروی و با هر حواس‌پرتی انگار  آجری از بین دیوار تنت بیرون می‌آید و پخش زمین  می‌شوی.  خوبیش به این است که یک ساختمان در همسایگیت باشد. در واقع یک همسایه‌ی خوب.
این بی‌مزه بازی‌ها چیست دیگر؟ خسته بودم. حال ناهار و شام‌خوردن هم نداشتم. ساعت ده توی رخت و رخت خواب بودم که مامان ظرف میوه‌ی‌پوست‌کنده‌شده برایم آورد و مجبور شدم دوباره به دندان‌هایم سلامی عرض کنم.
مانیا می‌
وارد خانه که شدم توده ی ای از هوای گرم به صورتم خورد.خانه تاریک بود و بوی ماندگی میداد.
بعد از روشن کردن چراغ ها اولین کاری که کردم باز کردن پنجره ها بود.
کار انتقال وسایل از ماشین به خانه که انجام شد، رفتم سراغ هوشنگ*. دستی به سر و گوشش کشیدم و بوسه ای چسباندم روی کله اش.
قید مسواک و شستن صورت را زدم و بعد گفتن جمله ی :«شب همگی بخیر» راهی اتاقم شدم.
اتاق بوی خاک میداد و تنهایی. گشاد ترین لباسم را پوشیدم، ولو شدم روی تخت و به این فکر کردم که از فردا د
دانلود قسمت 7 سریال هیولا,دانلود قسمت هفتم سریال هیولا,
دانلود قسمت هفتم 7 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت هفتم ۷ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: 27 خرداد 98
خلاصه داستان:
⚫️ انالله و انا الیه راجعون ⚫️ بدینوسیله درگذشت شادروان #بیژن_علویان خادم با اخلاص آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس ، را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . مرحوم علویان مدتی درگیر بیماری قلبی بود و در نهایت در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز ، جان به جان آفرین تسلیم نمود . روحش شاد و یادش گرامی
دانلود قسمت 11 سریال هیولا | دانلود قسمت یازدهم هیولا
دانلود قسمت یازدهم 11 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت یازدهم ۱۱ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت یازدهم: تیر 1398
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اص
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت یازدهم: تیر 1398
خلاصه داستان:

نویسنده: محمدعلی طالبی و هوشنگ مرادی کرمانی  کارگردان: محمد علی طالبی
داستان از این قراره که مادر یکی از بچه ها ساعتی رو که یادگارِ شوهرشه به معلم میده تا اونو به عنوان جایزه توی کلاس به پسرش بده و این شروع ماجراست.
+ می گم قدیما یعنی مدرسه یه ذره پول نداشته به عنوان جایزه دو تا مداد بگیره؟! بعد والدین بچه ها رو صدا می زدن می گفتن برا تشویق بچه هاتون جایزه بگیرید بدیم بهشون؟! :/
+ اینم یادمه بچگی ها دیده بودیم. فیلم قشنگی بود ولی من هم
دانلود سریال ایرانی هیولا
دانلود سریال هیولا با لینک مستقیم ( تمامی قسمت ها ۱ تا ۱۵ )
دانلود سریال هیولا با کیفیت های ۴k , 1080p , 720p , 480p
داستان سریال :
داستان
معلمی بنام هوشنگ را روایت میکند که زندگی شرافت مندانه ای دارد و اعتقاد
دارد شرافت آخرین سنگر بشریت است.. اما اتفاقی صاحب مال و ثروت زیادی میشود
و باعث میشود از آن شرافت فاصله گرفته و به کلاهبرداری و اختلاس روی
بیاورد ، این مجموعه بصورت محسوس با زبانی طنز به مشکلات اجتماعی سیاسی
جامعه پردا
اسکندر فیروز، بنیان‌گذار و نخستین رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران، در ۹۳ سالگی در خارج از کشور درگذشت.
اسکندر فیروز زادهٔ ۱۶ مرداد ۱۳۰۵ در شیراز بود و از او به عنوان «پدر سازمان محیط زیست ایران» یاد شده‌ است. او تأسیس مؤسسه گیاه‌شناسی و باغ گیاه‌شناسی و همچنین طرح زیست‌محیطی پردیسان را در کارنامه فعالیت‌های خود دارد. همچنین با کوشش او مناطق چهارگانه تحت حفاظت ایران با نام‌های پارک ملی، اثر طبیعی ملی، پناهگاه حیات وحش و منطقه حفاظت‌
دانلود قسمت 8 سریال هیولا,دانلود قسمت هشتم سریال هیولا,
دانلود قسمت هشتم 8 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت هشتم ۸ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هشتم: 3 تیر 98
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زما
به نام خدای شنهای طبس

محمود محتشمی پور، از اعضای با سابقه حزب مؤتلفه اسلامی و مبارزین انقلاب، صبح جمعه گذشته درگذشت.

مرحوم
محتشمی پور که پدر همسر مصطفی تاجزاده بود، در ایام فتنه سال‌های 88 و 89،
با صدور اطلاعیه ای، از رفتار کسانی که آنها را عامل آب به آسیاب ریختن
دشمن می دانست اعلام برائت کرده بود. به بهانه درگذشت این مبارز انقلابی،
اطلاعیه وی که در برائت از فتنه گران که مصطفی تاجزاده نیز جزو آنها بود،
در ادامه می‌آید.

«اینجانب سید محم
آدینهٔ نیک یا جمعهٔ نیک یا آدینهٔ مقدس در روز بزرگداشت مصلوب شدن و درگذشت مسیح است و گاهی با عید پسح یهودیان مصادف می‌شود. آدینه پاک رویدادی مهم در مسیحیت است، که نشان دهنده فداکاری‌ها، از خودگذشتگی‌ها، درد و رنج در زندگی عیسی مسیح است. این روز مربوط به هفتهٔ مقدسی است که عیسی در یکشنبهٔ نخل به بیت‌المقدس وارد شد و پس از دستگیری توسط سربازان رومی و تحمل مصائب و سختی‌ها بر فراز تپه گلکتا در اورشلیم به صلیب کشیده‌شد.
روز شنبه پس از آدینهٔ ن
لینک دانلود قرار گرفت
خلاصه داستان:
 سلام بر شما دوستان عزیز بلاگری
بهمن، ماه زیبای خدا شروعش با روز برفی باحال مبارک:))
بهمن ماهی ها تولدتون مبارک.
درگذشت عزیزانمون در سانحه هوایی و شهادت سردار سلیمانی هم بر
دوست دارانشان تسلیت باد.
روزهای خوبی پر از شادی و موفقیت و سرشار از لبخند را برایتان
آرزومندم.
شاد باشید و خوشحال
و خدا حافظتون باشه.
سینما عصر تازه تهرانسینما عصر تازه ( اسم گذشته : سینما تخت جمشید ) یک کدام از سینماهای سابق و با اهمیت تهران است که آغاز کار آن به سال ۱۳۲۱ بازمیگردد البته ساختمان فعلی این سینما مابین سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۸ با مدیر هوشنگ کاوه تاسیس شده است . عبدالله علیخانی با شرکت کردن محمدحسین فرح‌بخش در سال ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ با خرید این سینما مالکیت آن را به دست آورده است .

بعداز انقلاب اسلامی عمل کامل شدن بنای این سینما به اتمام رسید که تا سا
2607 - «هوشنگ امیراحمدی» فعال اپوزیسیون، با اشاره به رویکرد تجزیه‌طلبانه گروه موسوم به «شورای مدیریت گذار» و حمایت «ربع پهلوی» از آن، اعتراف کرد: “شورای مدیریت گذار یک گروه تجزیه‌طلب است و آنهایی که این را نمی‌فهمند یا دیوانه‌اند و یا گاو و گوسفند! «حسن شریعتمداری» مدیر این گروه هم یک پان‌ترکیسم است.”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمربند بدون سگک